Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Marusza

Marusza, kujawsko-pomorskie

  • 207 711 zł
  • 1 099 m²
  • 189 zł/m²

Zdjęcie

Leszek Banaś

Skontaktuj się

Działka budowlana Marusza

Marusza, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

207 711 zł

1 099 m²

189 zł/m²

Działka budowlana Marusza

Zaktualizowane: 5 maja 2026

207 711 zł 1 099 m² 189 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 207 711 zł (189 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 099 m²
  •   kształt: kwadrat; długość: 29m; pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Tylko w naszym biurze do sprzedaży zestaw 8 działek budowlanych w Maruszy położonych na przeciw lasu bardzo blisko Grudziądza 10 minut jazdy samochodem. Wszystkie media wodociąg , kanalizacja , gaz i prąd w drodze Gminnej z którą graniczą oferowane działki.

Przedmiotem oferty jest działka nr 2/79 o pow. 1. (...)

Agent

Leszek Banaś

601 637...

601 637 737

601 637 737

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Leszek Banaś

601 637...

601 637 737

601 637 737

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości