Dom Marusza
Marusza, kujawsko-pomorskie
- 935 000 zł
- 156,73 m²
- 5 965,67 zł/m²
Natalia Lamkowsk...
Skontaktuj się
Dom Marusza
Marusza, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
4 maja 2026
Dom Marusza
Zaktualizowane: 4 maja 2026
935 000 zł 156,73 m² 5 965,67 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
dom wolnostojący
6
1 323 m²
-
-
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
1 323 m²Miejsce postojowe:
-Rok budowy:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 935 000 zł (5 965,67 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Marusza)
- Charakterystyka domu 156,73 m², 6 pokoi; stan: wysoki standard
- Budynek: dom wolnostojący
- instalacje: nowe / wymienione
- Działka: 1 323 m²
- działka ogrodzona
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Media: prąd; ogrzewanie: pompa ciepła
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA, zaktualizowane: 04.05.2026
- numer ogłoszenia: MHN-DS-8075
Lokalizacja
- Adres: Marusza, Grudziądz, grudziądzki, kujawsko-pomorskie
Opis nieruchomości
Luksusowy Dom Energooszczędny na Sprzedaż w Malowniczej Maruszy
Z dumą prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę luksusowego, energooszczędnego domu położonego w urokliwej miejscowości Marusza, zaledwie kilka kilometrów od Grudziądza. Nieruchomość łączy nowoczesną architekturę, wysoką jakość wykonania oraz rozwiązania ograniczające zużycie energii a wszystko to w standardzie gotowym do zamieszkania. (...)
693 547...
693 547 171
693 547 171